فناوری های کلیدی

Smart

شناسایی هوشمند فعالیت

مچبندها یا گردنبندهای هوشمند سروین، برای شناسایی فعالیت انسان یا حیوان و سنجش سلامت ایشان کاربرد دارد.

Positioning

مکانیابی داخل ساختمان

فناوری مکانیابی سروین، با ادوات هوشمند، موقعیت افراد یا اشیا را با دقت 1 تا 2 متر در داخل ساختمان‌ها جانمایی می نماید.

iot

اینترنت اشیا

فناوری سروین پدید آورنده کلیه ادوات سخت افزاری و نرم افزاری اینترنت اشیاء و پوشیدنی های هوشمند است.

شناسایی هوشمند فعالیت

فناوری سروین با بهره گیری از پوشیدنی های هوشمند و الگوریتمهای ویژه، که براساس روشهای یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در این شرکت توسعه یافته است، فناوری شناسایی هوشمند فعالیت را عرضه می نماید. این فناوری در انواع پوشیدنی های هوشمند، مثل مچبند یا گردنبندهای هوشمند، برای شناسایی فعالیت انسان یا حیوان و سنجش سلامت ایشان کاربرد دارد.

مکانیابی در داخل ساختمان

مکانیابی داخل ساختمان فناوری نوینی است که امروزه در دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته و این امکان را به کاربران می‌دهد که در هر لحظه موقعیت خود را در داخل ساختمان روی گوشی همراه خود ببینند و به راحتی مسیر خود را انتخاب کنند. هم اکنون در فضای باز با بهره گیری از ماهواره های GPS، می‌توانید موقعیت خود را با دقت 5 تا 10 متر بیابید. اما ادوات هوشمند نمی توانند با ماهواره ها در فضای بسته ارتباط برقرار کنند. فناوری مکانیابی سروین با بازتولید سیگنالهای مناسب این امکان را با دقت 1 تا 2 متر و در داخل ساختمان‌ها برای شما فراهم می آورد.

اینترنت اشیا

شبکه های اینترنت اشیا بزرگترین تحول پیش رو در صنعت ارتباطات در دهه آتی را رقم می زند. بواسطه این شبکه ها و با استفاده از سنسورهای متنوع، بسیاری از اشیاء و محیطهایی که می شناسیم هوشمند می شوند. اینترنت اشیاء فاصله بین دنیای فیزیکی و مجازی را کمرنگ می کند و امکان مانیتورینگ یا کنترل سامانه ها را برای افزایش کارایی، دقت و بهره وری فراهم می آورد. فناوری سروین پدید آورنده کلیه ادوات سخت افزاری و نرم افزاری اینترنت اشیاء و پوشیدنی های هوشمند است.

از سروین بخواهید

portfolio

نوآوری در دسترس

portfolio

راه اندازی سریع

portfolio

ارزش آفرینی سازمانی

portfolio

درست در بار اول

نوآوری در دسترس

تیم سروین با مجموعه کاملی از تجارب و تخصصها راه حلهای نوآورانه ای را برای ارتقای کارایی سازمان در اختیار مشتریان قرار می دهد. سروین خلاقیت و سرعت را به همه مراحل توسعه محصول به ارمغان می آورد.

راه اندازی سریع

انگیزه ما حل مسایلی است که در مقیاس معنادار در زندگی اثر گذارند. با تجربه گسترده تیم سروین در زمینه اینترنت اشیا ما نوعا سیستم های جدید را ظرف چندماه راه اندازی می کنیم نه چند سال، حتی زمانی که راهکار، یکپارچه سازی با سیستمهای سنتی را می طلبد.

ارزش آفرینی سازمانی

سروین راه حلها برای حل چالشهای سازمانی را بطور مشخص با هدف ایجاد ارزش و ارتقای مزیت رقابتی برای مشتریان طراحی می کند. از سروین ارتقای شاخص های عملکردی سازمان خود را بخواهید.

درست در بار اول

سروین تجربه گسترده ای در همه ابعاد یک راهکار هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا اعم از سخت افزار، نرم افزار، میان افزار، الگوریتمهای هوشمند و مخابرات بی سیم دارد. از سروین راه حلهایی بخواهید که همان دفعه اول درست و به طور با معنا کارایی سازمان را ارتقا می دهد.

کاربرد ها و راه حل ها

portfolio

مراکز خرید اینجاست

اینجاست یک نرم افزار همراه است که برپایه تکنولوژی مکان یابی داخل ساختمان، مسیریابی داخلی و امکان جستجوی فروشگاه ها و کالاها را برای خریداران فراهم می آورد.
مشاهده وب سایت 

portfolio

مکانیابی در شهر هوشمند

فناوری مکانیابی داخل ساختمان یکی از اساسی ترین زیرساختهای شهر هوشمند را مهیا می کند. این فناوری امکان هوشمندسازی اماکن عمومی، مثل نمایشگاهها، موزه ها، بیمارستانها و فرودگاهها را فراهم می آورد.

portfolio

پرسنل ترکینگ در مراکز صنعتی

سیستم جانمایی و تحلیل تردد پرسنل سروین این امکان را در اختیار مدیریت مجموعه های صنعتی قرار می دهد که موقعیت کارکنان را هر لحظه در داشبرد مدیریتی، جانمایی کنند و طراحی کارآمدی از منظر مدیریتی و ایمنی در سازمان پدید آورند.

portfolio

دامداری هوشمند با سروین فارم

سروین فارم یک سیستم جامع مدیریت هوشمند مرازع دامداری است که با ثبت و بررسی هوشمند رفتار، خوراک و سلامت دام، مدیریت کارآمد و بهبود اقتصاد گله را فراهم می آورد.
مشاهده وب سایت 

اخبار سروین

وبینار و پنل تخصصی فن آفرینی

متخصص فناوری هوش مصنوعی

مسلط به مبانی نظری یادگیری ماشین مسلط به ابزارهای نرم افزاری معمول در یادگیری ماشین توانایی نرم افزاری مناسب در زمینه پایتون و متلب توانایی نرم افزاری مناسب در زمینه زبانهای برنامه نویسی مرتبط از جمله جاوا و C تجربه آموزشی، پژوهشی و صنعتی در زمینه پردازش تصویر و یا یادگیری عمیق یک مزیت خواهد بود.

متخصص پردازش سیگنال

مسلط به شبیه‌ سازی سیستمهای مخابراتی دیجیتال بی سیم مسلط به پردازش سیگنال و ابزارهای نرم افزاری مربوطه تجربه پیاده سازی سیستم های مخابراتی بی سیم - جنبه مدارهای الکترونیک و یا برنامه نویسی سیستم های ARM هر کدام از موارد زیر یک مزیت خواهد بود: تجربه تولید بوردهای الکترونیکی، مخابراتی و آنتن تجربه آموزشی، پژوهشی یا صنعتی در زمینه سیستم های شناسایی الگو (یادگیری ماشین)

برنامه‌نویس موبایل (اندروید)

· مسلط به برنامه نویسی اندروید و دارای دانش عمیق در Android SDK · تسلط کافی به زبان برنامه‌نویسی Java · تسلط کافی به اصول مهندسی نرم افزار، دیزاین پترن‌ها و شئ گرایی · دانش کافی در سیستم‌های ورژن کنترل (Git) · توانمند در مستندسازی و گزارش نویسی · دارای تجربه، نمونه کار و سابقه کار در تیم آشنایی و تجربه در هر کدام از موارد زیر مزیت محسوب می‌شود: · زبان برنامه نویسی ++C · فناوری های فرانت اند وب و انگولار · زبان برنامه نویسی NodeJS

تکنیسین

- توانایی و تسلط در کار با ابزار مونتاژ قطعات الکترونیکی - آشنایی با قطعات الکترونیکی - سابقه کار در لحیم کاری و مونتاژ - آشنایی با ابزارهای اندازه گیری الکترونیکی توانایی در طراحی پی-سی-بی و آشنایی با ادوات شبکه و مفاهیم آن مزیت محسوب میشود

طراح و گرافیست

· حداقل مدرک کارشناسی در رشته‌ی گرافیک یا رشته‌های مرتبط · حداقل 2 سال سابقه‌ی طراحی دیجیتال · مسلط به نرم‌افزارهای گرافیکی مانند InDesign, Illustrator ،Photoshop · آشنا با نرم‌افزارهای Adobe Premiere, Adobe after Effects · ایده پرداز و خلاق آشنایی و تجربه در موارد زیر مزیت محسوب می‌شود: · تولید موشن گرافی و ویدیوهای خلاق · UI و UX · تولید محتوی در شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ

کارشناس طراحی صنعتی

مسلط به اصول و ترندهای طراحی محصول مسلط به نرم‌افزارهای طراحی صنعتی مسلط به نرم‌افزار Autocad آشنا به متریال‌ها و تکنیک‌های تولید و قالب‌سازی و ساخت قطعات صنعتی توانمندی حل مسئله و مشارکت در کار گروهی آشنایی با نرم افزارهای طراحی گرافیکی مزیت محسوب می‌شود.درباره ما

فناوری سروین، یک شرکت جوان، فناور و متخصص در حوزه‌ی تکنولوژی های مکان یابی داخل ساختمان و تشخیص فعالیت می‌باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای نخبه و خلاق دانشگاهی، در زمینه‌ی تحقیق و توسعه تکنولوژی‌های نوینی همچون اینترنت اشیاء و پوشیدنی های هوشمند، در کلاس جهانی مشغول به فعالیت است. سروین در سر تا سر حلقه‌ی طراحی محصول، توسعه سخت افزار، پیاده سازی نرم افزار و استراتژی های تجاری در لبه تکنولوژی فعال است.

سروین فارم

سروين فارم يك مجموعه دانش محور در حوزه مديريت هوشمند مزارع است كه با بهره گيری از فناوری اينترنت اشياء و تحليل داده های سنسورهای هوشمند، در راستای بهره وری روزافزون مزارع دامداری فعاليت می نمايد. سروين فارم حاصل مشاركت گروه صنعتی كشاورزی محسنيان و شركت سهاآگرين تك از يك طرف و شركت فناوری سروين از طرف ديگر می باشد.

اینجاست

"اینجاست" یک نرم افزار همراه است که برپایه تکنولوژی مکان‌یابی داخل ساختمان، مسیریابی داخلی و امکان جستجوی واحدها، خدمات و مکانهای مورد نظر را برای مراجعین فراهم می آورد. همچنین "اینجاست" با فراهم آوردن امکان ارسال پیام، درج و اطلاع رسانی اخبار و رویدادها، یک سازمان مجازی پویا ایجاد مینماید، به طور نمونه در مراکز خرید فروشگاه‌ها و مشتریان را با هم مرتبط و تعامل آنها را آسان و خوشایند می‌سازد و تجربه خریدی هیجان انگیز، راحت، و در سطح تکنولوژی روز دنیا را رقم می زند.

تماس با ما

ارسال پیام
  • آدرس: بالاتر از میدان آرژانتین ،خیابان عمادمغنیه، پلاک ۷ واحد ۱۷
  • 021-88793429
  • 021-88793112
  • پست الکترونیک: Info@sarveentech.ir